Casa Aura Paraty
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Aura Paraty a Jabaquara körzetben található, továbbá ingyen Wi-Fi-t kínál a strandon.
A Centro Histórico körülbelül 25 perc sétára, a Szent Rita-kápolna pedig körülbelül 2 km-re helyezkedik el a villától. Az ingatlan olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a hozzávetőlegesen 2,1 km-re lévő Gyógyító Miasszonyunk-templom. A környék további turisztikai látványosságai közé tartozik a csak egy 7 perces sétára található Jabaquara tengerpartja.
A Casa Aura Paraty magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. Hajszárító is biztosított az ön kényelméért.
A Paraty városi szállás vendégei étkezhetnek a teakonyhában, valamint az étkezőben és kültéri étkezőhelyen. A saját ételek elkészítéséhez kávé/tea készítő, hűtő és konyhai edények is biztosított. A vendégek dél-amerikai ételeket próbálhatnak ki a Restaurante Captain Folk kínálatából, amely elég közel található a szálláshelytől.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Aura Paraty biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Aura Paraty Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Aura Paraty hol található?
A Casa Aura Paraty a Jabaquara körzetben található, közvetlenül a Jabaquara tengerpartja mellett. - ❓
A Casa Aura Paraty kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa Aura Paraty kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teakonyhát kínál. - ❓
Az ingatlan magába foglal strandterületet?
Az ingatlan magába foglal egy ingyenes strandot ingyen Wi-Fi-vel. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Paraty nevezetességei közé tartozik a Paraty-i Kultúra Háza és a Centro Histórico, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Szent Rita-kápolna (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.